PROGRAM

Drodzy uczestnicy, poniżej znajdziecie szczegółowy program CNŚ 7 – wersja w pdf do pobrania 

Do pobrania także program sesji posterowych

Program CNŚ VII 

6-7 września 2018

DZIEŃ 1 (6 września 2018)

9:00 – 10:00      Rejestracja uczestników oraz wieszanie posterów

10:00 – 10:20    Uroczyste rozpoczęcie konferencji

10:20 – 10:40    IBMM/applied biosciences – prezentacja

10:40 – 11:00    Wykład inauguracyjny – dr Alicja Mikołajczyk

11:00 – 12:00    Sesja wykładowa – prezentacje ustne

11:00-11:30        Bojke Aleksandra „Identification of volatile and semi-volatile compounds produced by Tenebrio molitor larvae”

11:30-12:00        Cłapa Tomasz „Interaction of quaternary ammonium ionic liquids and bacterial cell membranę”

12:00 – 12:30    Przerwa kawowa

12:30 – 14:00    Sesja wykładowa – prezentacje ustne

12:30-13:00        Ziobrowska Justyna „The Future of Carsharing in Poland”

13:00-13:30        Sikora Antea ,Szymański Emil ”Bees monitoring in citizen science context”

13:30-14:00        Lewoń Radosław „Social networking – an innovative tool in forest education”

14:00 – 15:00    Przerwa kawowa/sesja posterowa

19:00 – 23:00    Spotkanie wieczorne – Restauracja na plaży BACALAO – Gdańsk, wejście nr 52 (Brzeźno plaża)

DZIEŃ 2 (7 września 2018)

10:00 – 10:30    Wieszanie posterów – zmiana posterów na 2 turę

10:30 – 11:30    Sesja wykładowa – prezentacje ustne

10:30-11:00       Gałat Wioleta „Institutional economy in defense of sustainable development”

11:00-11:30        Kamrowski Dominik „Influence of amino acids sequence on metal binding properties of selected pentapeptides – fluorescence and UV-Vis spectroscopy studies”

11:30 – 12:00    Przerwa kawowa

12:00 – 13:00    Sesja wykładowa – prezentacje ustne

12:00-12:30        Sowik    Jakub „Optical and photocatalytic properties of rare earth metal-modified ZnO quantum dots”

12:30-13:00        Bielecki Rafał     The influence of cemeteries on the quality of groundwater

13:00 – 13:30    Sesja posterowa połączona z przerwą kawową

13:30 – 14:00    Obrady komisji/sesja posterowa

14:00    Ogłoszenie zwycięzców, wręczenie nagród ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI